Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2016. Június 24. 07:00, péntek | Helyi
Forrás: police.hu, fotó: faktor.hu

Fiatalkorú fiút raboltak ki

Fiatalkorú fiút raboltak ki

A szekszárdi rendőrök rövid időn belül azonosították a feltételezett
elkövetőket.

A Szekszárdi Rendőrkapitányság eljárást folytat rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt két fiatalkorú fiú és egy szintén fiatalkorú lány ellen.

A nyomozás adatai szerint 2016. június 22-én 19 óra 10 perc körüli időben a 16 éves szekszárdi fiú két társával, a 14 éves decsi fiúval, valamint a 15 éves szekszárdi lánnyal a szekszárdi buszpályaudvaron odament egy fiatalkorú fiúhoz, majd pénzt és értékeket követelt tőle.
Mivel a sértett ennek nem tett eleget, a fiatalok megfenyegették, melynek hatására átadta a nála lévő készpénzt, valamint egy fél literes üdítőt. Ezt követően a 16 éves fiatalember a sértett mobiltelefonjáért nyúlt, de amikor a fiú ellenállt, a fiatalember megütötte, majd eltette a telefont.

A Szekszárdi Rendőrkapitányság munkatársai a bejelentést követően a helyszín közelében rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőket. Az egyenruhások a három fiatalkorút gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket. A bűncselekmény elkövetését mindannyian beismerték.

Az ügyben a további eljárást a Szekszárdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya folytatja le.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi

Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását

Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld

Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne

Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne