Hírek
2020. Május 20. 16:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Fesztiválon áruló holland díler ellen emelt vádat a somogyi ügyészség

Balatoni zenei fesztiválon árult kábítószert egy holland állampolgár tavaly az ügyészség szerint, ezért vádat emeltek ellene - tájékoztatta a Somogy Megyei Főügyészség szerdán az MTI-t.
Azt írták: a 31 éves férfi 2019 augusztusában vett részt egy rendezvényen, ahol nemcsak szórakozott, hanem drogot is árult és fogyasztott. Amikor a rendőrség a fesztivál vége előtt néhány nappal elfogta, ömlesztett és kiporciózott kábítószereket, köztük kannabiszt, amfetamint, ketamint, LSD-t, MDMA-t, az értékesítéshez szükséges eszközöket és az eladásból származó másfél millió forint készpénzt talált nála.
Az ügyészség jelentős mennyiségre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt letöltendő fegyházbüntetés kiszabását és a letartóztatásban lévő férfi kiutasítását indítványozta a bíróságnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet meghosszabbításához a parlament
Hozzájárulhat a veszélyhelyzet jövő májusig történő meghosszabbításához kedden az Országgyűlés, amely elfogadhatja a politikai erőszak terjedése elleni fellépésről szóló országgyűlési határozati javaslatot is.
2025. Október 21. 07:22, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: a nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az EU-nak
A világ előtt álló jelenlegi nagy biztonsági kihívások megoldásában nem osztottak lapot az Európai Uniónak, így jár az, aki háborúpárti álláspontot képvisel, aki szítja a feszültséget