Hírek
2017. November 21. 10:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy teherautó Hahót közelében, lezárták a 74-es főutat
Teljes szélességében lezárták a 74-es főutat Hahót közelében, mert felborult egy tehergépkocsi, rakománya pedig az úttestre dőlt - közölte a rendőrség honlapján a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A baleset nem sokkal fél tíz előtt, a főút 27-es kilométerénél történt. A teherjármű megcsúszott az úton és az oldalára fordult, rakománya pedig az úttestre borult. A balesetben nem történt személyi sérülés, de három másik gépkocsi is megrongálódott.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök kerülő utakra terelik a járműforgalmat.
Az MTI információja szerint a teherautó fát szállított, ez borult rá az úttestre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 18. 08:07, szombat | Belföld
Magyar Péter: eltöröl öt adónemet a kormány
Öt adónemet teljesen eltöröl a kormány - jelentette be a miniszterelnök Facebook-oldalán péntek délután.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Havasi Bertalan: nincs tervben, hogy Orbán Viktor találkozzon az amerikai elnökkel
Annak kapán közölte Havasi Bertalan ezt, hogy Németh Zsolt, a Fidesz frakcióvezető-helyettese ezzel ellentétesen nyilatkozott.
2026. Július 17. 15:00, péntek | Belföld
Nagy Ervin feljelentést tesz a KMTG által kifizetett jogdíjak ügyében
2026. Július 17. 14:00, péntek | Belföld
Tanács Zoltán: feljelentést tettünk a Kréta-rendszer ügyében
Az oktatásban és a közigazgatásban használt szoftverek ügyében tett feljelentésről számolt be a tudományos és technológiai miniszter csütörtökön Budapesten, a kormányszóvivői tájékoztatón.
