Hírek
2012. Március 23. 07:23, péntek |
Bulvár
Forrás: STOP / Új Ász
Ezer ingyenjegyet adott ápolóinak George Michael

George Michael, akit tavaly ősszel súlyos tüdőgyulladással hetekig ápoltak egy bécsi kórházban, most gáláns ajándékkal kedveskedett az osztrák egészségügyi dolgozóknak.
A Sun brit napilap információi szerint az énekes ezer darab jegyet küldött a kórháznak, amelyekkel a szerencsés nővérek és orvosok George Michael korábban lemondott, most pedig őszre ütemezett Symphonica turné egyik koncertjét nézhetik meg.
- Ez egy nagyon csekély ajándék, mert nem lehetek eléggé hálás ezeknek az embereknek, akik szívós munkával visszahoztak engem az életbe - idézi George Michael nagyvonalúságát az Új Ász.
Új Ász /STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 09. 07:39, szerda | Bulvár
Megnyitották a BMW debreceni \"tehetség gyárát\"
TalentFactory - \"tehetség gyár\" - kezdte meg a működését a BMW Group Gyár Debrecen duális szakképzési programja keretében - jelentették be a gyár és a város vezetői sajtótájékoztatón kedden a helyszínen.
2025. Április 08. 07:55, kedd | Bulvár
Négynapos lesz idén a Hollókői Húsvéti Fesztivál
Folklórprogramokkal, palóc gasztronómiával, népszokások felelevenítésével és az elmaradhatatlan locsolkodással várja a látogatókat a Hollókői Húsvéti Fesztivál
2025. Április 05. 07:57, szombat | Bulvár
Magyarellenes molinóval üzentek, székely zászlót rongáltak a bukaresti szurkolók Székelyföldön
Magyarellenes molinót feszítettek ki rövid időre a csíkszeredai Mikó-vár előtt, Csíkszentkirályon a turulszobor mellé kitűzött székely zászlót rongálták meg a Steaua Bucuresti futballcsapat szurkolói Székelyföldön
2025. Április 01. 07:25, kedd | Bulvár
Elkészült a Horizont kerékpáros kéktúra Bakonybél és Nagyoroszi közötti szakasza