Hírek
2016. Szeptember 14. 07:35, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Év végén bezár a bicskei befogadó állomás
A tervek szerint 2016. december 31-én megszűnik a bicskei befogadó állomás, ezért már most sem érkeznek új migránsok a táborba
- mondta a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára Bicskén, a Népszavazás 2016 című lakossági fórum előtt tartott sajtótájékoztatón kedden.
Kontrát Károly az MTI kérdésére közölte: nem lesz szükség a bicskei helyett máshol új tábort nyitni, mert az új kerítéssel megerősített fizikai határvédelem, a 3000 új határvadász és a szigorú szabályok alkalmazása szükségtelenné teszi ezt.
Pálffy Károly, Bicske polgármestere köszönetét fejezte ki Orbán Viktor miniszterelnöknek és a kormánynak azért, hogy meghallották a bicskeiek kérését, és úgy döntöttek, bezárják a tábort.
Nagyon várjuk ezt a pillanatot - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
2026. Július 29. 07:31, szerda | Belföld
Magyar Péter: Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel
Magyar Péter szerint Európa legerősebb korrupció-ellenes intézménye állhat fel a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatallal.
2026. Július 29. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal felállításáról szóló javaslatot a parlament
Elfogadta a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) felállításáról szóló törvényjavaslatot kedden a parlament. A döntést 143 igen, 47 nem szavazattal hozták meg a képviselők.
