Városlista
2026. július 7, kedd - Appolónia

Hírek

2019. Március 11. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Elkezdték az M1-es javítását Tatabányánál

Elkezdték az M1-es javítását Tatabányánál

Az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalán a két tatabányai lehajtó között burkolatjavítás miatt hétfőtől szerdáig nappal és éjszaka is forgalomkorlátozásra kell számítani

- közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. vasárnap az MTI-vel. A társaság tájékoztatása szerint a munkálatok tervezésénél figyelembe vették a március 15-i nemzeti ünnepet és a hosszú hétvégét, így várhatóan a csütörtökön útnak indulóknak már nem kell nagyobb forgalomkorlátozásra számítaniuk.

Az M1-es autópálya érintett szakaszának forgalmi helyzetéről az utinform.hu oldalon kaphatnak friss információkat az érdeklődők.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld

Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről

Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.

2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit

A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.

2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld

Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett

Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.