Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2013. December 02. 13:19, hétfő | Külföld
Forrás: MNO

Elképesztő siker volt a fekete péntek

Elképesztő siker volt a fekete péntek

Rekordot döntött a híressé vált fekete péntek, ugyanis minden eddiginél több termék talált gazdára.

Amerikában hosszú ideje nagy hagyománya van a fekete pénteknek. Ezen a napon képletesen gyászba borulnak a kereskedők, ugyanis olyan kedvezménnyel „kénytelenek” portékájukat árulni, mely minden eddiginél nagyobb mértékű.

Az okostelefonok terjedésével egyre több és több termék talált gazdára, idén pedig minden rekordot megdöntöttek, legalábbis az Adobe kutatása szerint, a cég ugyanis 25 százalékos növekedést regisztrált az előző évi adatokhoz képest.

Az okoskészülékekről 118 százalékkal több vásárlást regisztráltak, mint 2012-ben, illetve azt is fontos megemlíteni, hogy az összes eladás 75 százalékát már az internetes áruházakban bonyolították le.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 21. 07:26, kedd | Külföld

Uniós biztos: Európának most végleg le kell állítania az orosz gáz vásárlását

Most \"el kell jutnunk oda, hogy Európában végre teljesen leállítsuk az orosz gáz vásárlását\" - jelentette ki Dan Jorgensen, az energiaügyekért felelős uniós biztos hétfőn Luxembourgban.

2025. Október 20. 08:04, hétfő | Külföld

Volodimir Zelenszkij készen áll Budapesten is találkozni Vlagyimir Putyinnal

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök készen áll Budapesten is találkozni Vlagyimir Putyin orosz elnökkel - az ukrán államfő erről egy amerikai televíziónak adott, vasárnap sugárzott interjúban beszélt.

2025. Október 19. 09:01, vasárnap | Külföld

Donald Trump és politikája ellen tüntettek az Egyesült Államok számos nagyvárosában

Donald Trump elnök és politikája elleni tiltakozásul összehangolt tüntetéseket tartottak az Egyesült Államok számos nagyvárosában szombaton.

2025. Október 19. 08:57, vasárnap | Külföld

kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg az USA

Az amerikai hadsereg feltételezett kábítószer-csempész tengeralattjárót semmisített meg - közölte Donald Trump elnök szombaton.