Városlista
2026. április 19, vasárnap - Emma

Hírek

2019. Július 29. 07:06, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán hívták legtöbbször a tűzoltókat

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán hívták legtöbbször a tűzoltókat

Budapesten, Gyulán és Békéscsabán kérték legtöbbször a tűzoltók segítségét a vasárnapi vihar miatt - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

Mukics Dániel, az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője elmondta: vasárnap 15 óráig csaknem 100 helyre riasztották a tűzoltókat.

A katasztrófavédelem Veszélyhelyzeti Értesítési Szolgáltatása (VÉSZ) később azt közölte, hogy nagy erővel csapott le a vihar Békéscsaba térségére is, a tűzoltókat húsz percen belül több mint hetven helyszínre riasztották, kidőlt fákhoz, leszakadt faágakhoz, elöntött pincehelyiségekhez és megdőlt villanyoszlopokhoz.

Címkék: kár, tűzoltó, vuhar

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel

Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.

2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld

A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték

2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld

Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma

Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van