Hírek
2011. Július 10. 07:13, vasárnap |
Külföld
Forrás: HírTV
Berlusconi nagyra nyithatja pénztárcáját

560 millió eurós, azaz csaknem 150 milliárd forintos kártérítést kell fizetnie Silvio Berlusconi egyik cégének.
A többi közt a Milan labdarúgócsapatát is birtokló Fininvest az ítélet szerint 20 évvel ezelőtt vesztegetéssel jutott előnyhöz riválisával szemben egy kiadóvállalat megvásárlásakor.
A Berlusconi-család pénzügyi holdingját jelenleg a miniszterelnök lánya irányítja, aki a milánói bíróság döntését az apja elleni bírói agresszió termékének nevezte.
Az olasz miniszterelnöknek az elmúlt hónapokban korrupciós- és szexbotrányai miatt többször is meg kellett jelennie a bíróságon. A 74 éves kormányfő a héten jelentette be, hogy 2013-ban visszavonul a politikától. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 07:32, szerda | Külföld
Donald Trump szerint a nem túl távoli jövőben létrejöhet látogatása Pekingbe
Donald Trump szerint a \"nem túl távoli jövőben\" létrejöhet látogatása Pekingbe, eleget téve Hszi Csin-ping kínai elnök meghívásának
2025. Július 19. 07:50, szombat | Külföld
Jelentősen csökkennek a külföldi segélyprogramokra és médiatámogatásokra szánt amerikai pénzek
Az amerikai képviselőház éles politikai viták után péntek hajnalban elfogadta a külföldi segélyprogramok és médiatámogatások összesen 9 milliárd dolláros csökkentéséről szóló törvényt.