Városlista
2025. október 21, kedd - Orsolya

Hírek

2020. Március 14. 13:01, szombat | Kék hírek
Forrás: infovárosok - illusztráció: police.hu

Benzinnel lelocsolta és fel akarta gyújtani az apját egy férfi

Benzinnel lelocsolta és fel akarta gyújtani az apját egy férfi

Két órán belül rendőrkézre került az a férfi, aki meg akarta ölni az édesapját Dorogon.

Emberölés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a rendőrség egy 22 éves férfi ellen. R. Bence pénteken 16 óra 46 körül előzetes szóváltást követően benzinnel lelocsolta az édesapját és közös lakásukat, majd miután nem tudta felgyújtani, elmenekült a helyszínről. Később visszatért a házhoz, ekkor fogták el a rendőrök. A férfit előállították a Dorogi Rendőrkapitányságra, majd kezdeményezte letartóztatását – közölte a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.