Hírek
2017. Augusztus 06. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Belefulladt egy 18 éves fiú a Balatonba

Megtalálták annak a 18 éves fiúnak a holttestét, aki Balatonmáriafürdőnél tűnt el a Balatonban - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Sajtószolgálatának sajtóreferense szombat este az MTI-vel.
Bakos Zsuzsanna közölte, a haláleset körülményeit közigazgatási eljárásban vizsgálja a rendőrség.
Tar Mihály, a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálatának szóvivője korábban azt közölte az MTI-vel: a fiú a parttól mintegy 400 méterre ugrott a vízbe egy vízibicikliről, amelyen rajta voltak családtagjai is. A vízibicikli utasai közül senki, a fiatal fiú sem tudott úszni, így amikor elmerült, senki sem tudott a segítségére sietni - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld
ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése
Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése
2025. Április 18. 09:46, péntek | Belföld
NAV: érdemes minél előbb kiegészíteni bevallásukat azoknak, akiknek visszajár adó
2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld
Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután
Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.
2025. Április 18. 09:44, péntek | Belföld
Kora nyárias időjárás várható a húsvéti hosszú hétvégén
Nagypénteken még több hullámban várható zápor, zivatar és a hőmérséklet is kissé visszaesik, de ezt követően nagyrészt napos, kora nyárias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén, 20-26 Celsius-fok feletti maximumokkal