Városlista
2025. július 24, csütörtök - Kinga, Kincső

Hírek

2021. Augusztus 29. 07:42, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Az ablakot betörve jutott be a házba a betörőnő

Az ablakot betörve jutott be a házba a betörőnő

A balassagyarmati rendőrök egy 49 éves nőt hallgattak ki gyanúsítottként.

A Balassagyarmati Rendőrkapitányság lopás bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 49 éves érsekvadkerti lakossal szemben - közölte a rendőrség.

A nő 2021. július 31-én a késő délutáni órákban Érsekvadkert belterületén egy családi ház ablakát betörte és az ingatlanba bemászott. Az épület helyiségeit átkutatta, és onnan arany ékszereket – két karikagyűrűt, egy kővel kirakott gyűrűt és egy nyakláncot a rajta lévő medállal együtt – tulajdonított el.

A rendőrök a 49 éves nőt elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták, amely során a bűncselekmény elkövetését elismerte.

Címkék: betörő, elfogás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.

2025. Július 23. 07:30, szerda | Belföld

Ma este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat

Szerdán este hirdetik ki a felsőoktatási ponthatárokat - mondta el Varga-Bajusz Veronika felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkár a Kossuth rádió műsorában kedden.

2025. Július 22. 07:35, kedd | Belföld

Felújítás miatt négy hétre bezár a Keleti pályaudvar

Felújítás miatt augusztus 25-től négy hétre bezár a Keleti pályaudvar - közölte a MÁV-csoport vezérigazgatója a Facebookon hétfőn közzétett videóban.