Hírek
2011. December 20. 14:03, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu
Artner Tamás a Haladás új vezetőedzője

Másfél évig Artner Tamás irányítja a Haladás szakmai munkáját. A szakember Aczél Zoltán korábbi segítőivel dolgozik együtt és elsősorban magyar futballistákkal erősítené meg a keretet.
Artner Tamás nagyon örül a kinevezésnek.
Nagyon boldog vagyok, hogy a Haladás vezetőedzője lehetek, tősgyökeres szombathelyiként ennél nagyobb megbecsülést el sem tudok képzelni. Természetesen vannak elképzeléseim a keret esetleges átalakítására vonatkozóan, új igazolásként elsősorban magyar játékosokban gondolkodok, olyanokban is, akiknek van már kötődésük a Haladáshoz. Persze ha egy külföldi jobb, mint egy hazai labdarúgó, nyilván ő is jöhet. Igazából még fel kell mérnem a keretet, és azután tudok érdemben erről nyilatkozni.
Fotó: Benkő Sándor
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport
KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks
A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport
Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.
2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport
Vida Beni: Abszolút győzelem!
Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!
2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport
Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.