Hírek
2011. Július 20. 07:33, szerda |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Arra ért haza, hogy a fia megölte a két nőt

Kivégezte családját délelőtt egy férfi a Pest megyei Valkón. Feltételezések szerint a 27 éves gyilkos először barátnőjével végzett, majd megölte a nagymamát, és végül az édesanyját, aki láthatta a két halottat.
16 óra után szállították el az édesanya holttestét, majd a házban folytatódott a halottszemle és a nyomrögzítés. A hírTV helyszíni tudósítója a lakóktól azt az információt kapta, hogy a férfi hetek óta azt mondogatta, végez magával, és a szeretteit is megöli, mert nem akar börtönbe vonulni korábbi tettéért.
A lakók elmondták, valószínűleg a 27 éves férfi először barátnőjével végzett, majd amikor a nagymama 10 óra előtt hazaért a szomszédból, őt is megölte. Harmadikként az édesanyjával végezhetett, aki a boltban volt. Ha ez így történt, akkor az anya láthatta a két halott nőt.
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.